Юридична компанія «Юбікон»

Наші принципи

Тлумачні словники визначають термін «принцип» як початок, основне правило, внутрішню переконаність у чому-небудь, установку якої-небудь діяльності. Так, наша юридична компанія, дотримується в своїй роботі деяких принципів, які засновані на наших переконаннях:

 

Юридичний консультант зобов'язаний бути незалежним.
У зв'язку з цим, Юридична компанія "Юбікон" не афілійована ні з якою іншою організацією, політичною партією або бізнес-групою. Ми самостійно ведемо проекти, зберігаючи статус незалежного експерта. Ми дотримуємося принципу, що ЮК "Юбікон" належить лише своїм партнерам. У нас немає і не буде яких-небудь зовнішніх сил, здатних впливати на наші переконання.

 

Ми  строго дотримуємось принципу недопущення конфлікту інтересів.
Це означає, що ми не представляємо одночасно інтереси двох або більше клієнтів, інтереси яких є взаємно суперечливими, або  з високою мірою вірогідності можуть стати суперечливими.

 

Дотримання конфіденційності — найважливіше питання при співпраці з клієнтом.
У своїй роботі юрист неминуче отримує від клієнта  інформацію, яка не повинна мати поширення серед третіх осіб. Це накладає певні обов'язки і відповідальність на юриста, що одержує доступ до такої інформації. Передаючи нашій компанії які-небудь відомості, клієнт може бути впевнений в строгому дотриманні конфіденційності отриманої інформації.

 

Компетентність — невід'ємна умова  прийняття доручення  клієнта до виконання.
Ми чітко розуміємо, що неможливо бути професіоналами одночасно у всіх сферах практики. Ми ніколи не боїмося визнати відсутність достатнього досвіду в тому або іншому питанні і ніколи не візьмемося за виконання роботи, не будучи впевненими, що ми здатні це зробити краще інших. Так, наприклад, ми не представляємо інтереси клієнтів по кримінальних справах, але будемо прагнути надати максимальне сприяння клієнту, що потребує такої допомоги.

 

+380 48 738-68-40
Україна
м.Одеса 65125
вул. Осипова, б.6, оф.2
info@jubicon.com.ua
©1999—2020 Юридична компанія «Юбікон»