УКРРУСENG
Про компанію
Наші принципи
Спеціалізація
Клієнти
Наш колектив
Контакти

Судова практика

Завдяки професіоналізму аСудебная практикадвокатів і юристів ЮК "Юбікон", багатолітньому досвіду і великій кількості різноманітних судових спорів, ми досягли високих результатів у сфері захисту інтересів наших клієнтів в різних судових інстанціях.

Безперервний досвід роботи в судах є результатом високої кваліфікації адвокатів і юристів компанії, яка підтримується на належному професійному рівні.

Фахівці ЮК "Юбікон" здійснюють детальний і комплексний аналіз кожної судової справи з врахуванням перспектив її розгляду в подальших інстанціях. Ми завжди надаємо клієнту консультацію про можливі правові перспективи судового спору і пропонуємо ефективний і раціональний спосіб вирішення спірної ситуації.

Юристи ЮК "Юбікон" також професійно представляють інтереси кредиторів або боржників в судах у справах про відновлення платоспроможності боржника або визнанні підприємства банкрутом.

У розпорядженні юристів нашої компанії є унікальна бібліотека, що містить наукові і правові публікації, а також база даних, що містить всю опубліковану судову практику. Компанія веде і систематизує власну судову практику, яка включає різні судові справи, у тому числі корпоративні спори, спори про визнання права власності, спори у сфері розрахункових правовідносин, земельні спори і т. ін.

 

Практика

– Корпоративні відносини

– Корпоративне управління

– Юридична перевірка компанії (due diligence)

– Створення нових підприємств

– Злиття та поглинання (M&A)

– Реорганізація компаній

– Судова практика

– Податкове консультування

– Нерухомість, Земля, Будівництво

– Цінні папери, ринок цінних паперів

– Договірне і господарське право

– Інвестиційна діяльність

– Медичне право

– Право інтелектуальної власності

 
©1999—2021 Юридична компанія «Юбікон»
d.babych
Створено в Студії Дмитра Бабича