УКРРУСENG
Про компанію
Наші принципи
Спеціалізація
Клієнти
Наш колектив
Контакти

Нерухомість, Земля, Будівництво

Ринок нерухомості Одеси та Одеського регіону нестримно розвивається і завдяки, зокрема, своєму прибережному розташуванню залишається, на наш погляд, одним з найбільш перспективних в Україні.

Не дивлячись на тимчасові складнощі в економіці, попит на ринку нерухомості залишається досить високим, забезпечуючи появу нових привабливих видів комерційної нерухомості, зростання масштабів девелоперських проектів, підвищення їх якості.

Рентабельність від реалізації девелоперських проектів значно перевищує світові або європейські показники, що спонукає крупних гравців до самостійного виходу на ринок або придбання часток в девелоперських компаніях.

Фахівці ЮК "Юбікон" забезпечують комплексне правове супроводження проектів будівництва, які стосуються окремих об'єктів нерухомості і цілих майнових комплексів. Сюди входить не лише розробка засобів оформлення будівництва, але і вирішення правових питань, які виникають під час будівництва. Юридичне супроводження включає всі аспекти введення об'єктів в експлуатацію, оформлення права власності на них (у тому числі і на користь іноземних осіб), створення і документальне оформлення комплексних схем експлуатації споруд. Комплексний підхід до супроводження будівельних проектів забезпечує оптимальний результат для клієнтів.

Фахівці ЮК "Юбікон" мають обширний досвід консультування клієнтів з усіх питань, пов'язаних з нерухомістю, у тому числі оформлення прав землекористування під комплексне котеджне будівництво, будівництво житла, будівництво і реконструкція промислових об'єктів, юридичний супровід введення об'єктів будівництва в експлуатацію.

Ми також надаємо юридичні послуги інвесторам і фірмам-забудовникам, працюємо з традиційними фінансовими інструментами для придбання і будівництва нерухомості, зокрема у сфері іпотечного кредитування.

Супроводжуючи проекти у сфері нерухомості або будівництва, фахівці ЮК "Юбікон" прагнуть забезпечити для клієнта максимальний економічний ефект і максимальну прогнозованість можливих юридичних ризиків.

 

Практика

– Корпоративні відносини

– Корпоративне управління

– Юридична перевірка компанії (due diligence)

– Створення нових підприємств

– Злиття та поглинання (M&A)

– Реорганізація компаній

– Судова практика

– Податкове консультування

– Нерухомість, Земля, Будівництво

– Цінні папери, ринок цінних паперів

– Договірне і господарське право

– Інвестиційна діяльність

– Медичне право

– Право інтелектуальної власності

 
©1999—2021 Юридична компанія «Юбікон»
d.babych
Створено в Студії Дмитра Бабича